پالتو زنانه پشمی برای در امان ماندن از سرما الزامی شد

هنگام انتخاب پوشش برای پاییز و زمستان، هر یک از ما می دانیم که یک سرمایه گذاری طولانی مدت است. ما به دنبال برش مناسب برای خود هستیم، می خواهیم مانتو برای زمستان یا پاییز شیک، گرم و شیک باشد.

هنگام دنبال کردن وب سایت های مختلف، اغلب با توصیه هایی در مورد خرید کت پشمی مواجه می شویم. با این حال، وقتی به قیمت ها نگاه می کنیم، این شک در ذهن ایجاد می شود که آیا ارزش این همه هزینه را دارد یا خیر… سپس فکر می کنیم: این مانتو چه ویژگی خاصی دارد؟

بهترین مانتو یا مدل زمستانی برای ماه‌های خنک‌تر پاییز، مانتویی است که انتظارات ما را برآورده کند: گرم و سبک است، اما در عین حال چروک نمی‌شود و حداکثر راحتی را فراهم می‌کند.

ظاهر زیبا مهم است، اما مهمتر از همه محافظت در برابر سرما. کت پشمی اینگونه است . چرا ارزش این را دارد که روی این مدل خاص شرط بندی کنیم و کمی بیشتر هزینه کنیم؟

عمدتا به دلیل خواص آن است. پشم بدن را در برابر دمای پایین به خوبی عایق می کند، اما رطوبت را نیز به خوبی از بین می برد. این یک فیبر طبیعی است، برخلاف مواد مصنوعی، برق نمی‌گیرد و قابل تنفس است.

کت های پشمی گرم هستند! وقتی آنها را می پوشید، احساس گرمای دلپذیری می کنید، در غیر این صورت کت پشمی نیست یا پشم کمی در ساختار خود دارد.

رایج ترین پالتو زنانه پشمی از پشم گوسفند ساخته می شوند. همچنین کت های ترمه قابل توجه هستند – سبک تر، ظریف تر، اما در عین حال بادوام تر از کت های ساخته شده از پشم گوسفند، اما متاسفانه بسیار گران تر.

یک جایگزین عالی یک کت ساخته شده از پشم کلاسیک با ترکیبی از ترمه یا آلپاکا در نسخه لوکس است.

حتی اگر کت های پشمی ممکن است 100٪ داشته باشند از این الیاف، بهتر است آنهایی را انتخاب کنید که دارای 20% مخلوط مواد مصنوعی (به ویژه پلی استر و پلی آمید) هستند.

مقدار کمی از مواد مصنوعی عمر کت پشمی را افزایش می دهد و از کشیده شدن و تغییر شکل آن جلوگیری می کند. اگر مخلوط بیشتر از 20٪ نباشد ترکیب، یک کت با کیفیت است. مخلوطی که باید اجتناب شود به اصطلاح است پشم مصنوعی، یعنی اکریلیک.