سیب بازار تهران را در تمام فصل ها با کاهش قیمت 80 درصدی خرید کنید

سیب در برابر انواع خاصی از سرطان محافظت می کند.

متأسفانه، علم هنوز راه حلی برای جلوگیری از ظهور سرطان پیدا نکرده است… اما مطالعات متعدد نشان می دهد که سیب می تواند خطر ابتلا به انواع خاصی از سرطان را کاهش دهد.

برای تهیه سیب بازار تهران با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید. ما این محصول را با کیفیت عالی و درجه یک ارائه می دهیم.

محققان معتقدند که این بیشتر به دلیل محتوای آنتی اکسیدانی استثنایی آن است.  در مطالعات آزمایشگاهی، محققان ثابت کرده اند که این آنتی اکسیدان ها رشد سلول های سرطانی را محدود می کنند.

طبق یک مطالعه، خوردن منظم آن خطر ابتلا به برخی سرطان ها را کاهش می دهد، از جمله: – سرطان سینه، – سرطان روده بزرگ، – سرطان مری و – سرطان حفره دهان.

محتوای فیبر بالای آن نیز نقش مهمی در پیشگیری از سرطان دارد. این توسط یک مطالعه بر روی زنانی که رژیم غذایی غنی از فیبر در طول دوران نوجوانی خود داشتند، ثابت شده است. در مراحل بعدی زندگی، خطر ابتلا به سرطان سینه در این زنان بسیار کمتر است.

مطالعه دیگری نشان داد که رژیم غذایی سرشار از فیبر از سرطان روده بزرگ و سرطان سینه محافظت می کند.

به لطف محتوای بالای فیبر، سیب به حفظ خط کمک می کند و حتی می تواند به کاهش وزن کمک کند.

از آنجایی که فیبر هضم را کند می کند، احساس سیری شما را افزایش می دهد. در نتیجه، کمتر بین وعده های غذایی میان وعده میل کنید. در واقع، مطالعات آن را ثابت می کند.

کسانی که غذاهای غنی از فیبر می خورند، شاخص توده بدنی به میزان قابل توجهی پایین تر هستند.

تنها با 95 کالری، میوه ای است که می توانید بدون نگرانی از میان وعده استفاده کنید.

از جمله صبح، با معده خالی. زنان دارای اضافه وزن با خوردن 3 سیب در روز در 12 هفته 1.22 کیلوگرم وزن کم کردند و این بدون ورزش! برای کشف: کاهش وزن: 20 بهترین غذایی که باعث می شود شما به سرعت وزن کم کنید.

سیب با بیماری آلزایمر مبارزه می کند.

از خوردن غذاهای سرشار از فلاونوئیدها مانند میوه های قرمز ، چای و البته سیب دریغ نکنید.

محققان دریافتند که خوردن به طور منظم به جلوگیری از بیماری آلزایمر کمک می کند.

در افراد بالای 50 سال ، این خطر ابتلا به بیماری آلزایمر را 2 تا 4 بار کاهش می دهد. فقط خوردن غذاهای سرشار از فلاونوئیدها ، از جمله سیب! و این همه نیست … کوئرستین ، یکی از فلاونوئیدهای آن ، از سلولهای عصبی در برابر پیری محافظت می کند و همچنین دارای خواص ضد آلزایمر است.

برای کشف: پدربزرگ و مادربزرگ که بچه دار می شوند کمتر احتمال دارد که آلزایمر را توسعه دهند.