در کشور هند برای زمان خواب زیاد حقوق میلیونی دریافت می کنند!

در کشور هند به افرادی که ساعت خواب زیادی دارند ماهیانه حقوقی در نظر گرفته اند. شما می توانید با مطالعه مقاله زیر از واقعیت این قانون با خبر شوید.

پشم شیشه

کاربرد پشم شیشه در عایق کاری سقف، کف و پنجره ساختمانها می باشد البته پشم شیشه می تواند در جاهای دیگری هم استفاده شود ولی بیشتر مناسب برای عایق کاری محیط های کوچک می باشد پشم سنگ در برابر رطوبت زیاد مقاوم نیست حتی در هنگام نصب باید محل خشک و بدون هیج گونه رطوبتی باشد پشم شیشه به صورت پتو(بلانکت)، تخته ای(پانل) و لوله ای در خواص حرارتی و مکانیکی مختلف تولید می شود. پشم شیشه با وجود تعداد زیادی حباب های هوا در ساختار خود باعث می شود ضریب انتقال حرارت بسیار پایین بیاید زیرا هوا یک نارسانای گرما می باشد و در نتیجه در برابر انتقال گرما به بیرون از محیط، مانند یک مانع عمل می کند.

خرید هودی

لازم به ذکر است خرید هودی و سویشرت در زمستان از ترندهای روزهای سرد به شمار می رود و اخیرا توجه بسیاری از افراد و بیشتر جوانان را به خود جلب نموده اند کلاه هودی سر را در برابر بادهای سرد و برف و باران محافظت می کند و معمولا دارای جیب روی آن می باشد که نیاز فرد را از حمل کیف برطرف می کند و فرد می تواند وسایل خود مانند گوشی و دسته کلید کیف پول را داخل همین جیبها قرار دهد زیرا معمولا جیبهای آنها بسیار جادار هستند.

اسکوتر برقی

با توجه به اینکه نیروی لازمه در اسکوتر برقی و دوچرخه بچه گانه از باتریهای مناسبی چون لیتیومی تامین می شود، می توان انتظار داشت که هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی آید و در نتیجه شاهد طبیعتی سالم می باشیم. لازم به ذکر است که یکی از مزیتهای دستگاه اسکوتر جدید این است که از ظاهری زیبا برخوردار بوده و می توان از آن به عنوان یک وسیله حمل و نقل انفرادی در ساعات شلوغ روز استفاده نمود.

آووکادو کنیایی

امروزه همه به ‌دنبال دانستن و آگاه شدن از خواص آووکادو کنیایی فورته این میوه بسیار خوشمزه می ‌باشند برای اطلاع از این موضوع ما را در این مقاله همراهی بفرمایید این میوه در حدود شصت سال پیش وارد ایران شد و در ابتدا کشاورزان نتوانستند تا محصول خوب و مرغوبی را تولید و کشت کنند اما بعد از گذشت چند سال و با توجه به شرایط آب‌وهوایی و مقاومت بیشتر این میوه در برابر آب ‌و هوا امروز در ایران شاهد کشت سالانه حدود صد تن میوه آووکادو هستیم. میوه آووکادو سرشار از مواد مغذی می ‌باشد که برای بدن فواید بسیاری دارد مواد معدنی موجود در این محصول گیاهی مانند ویتامین آ برای تقویت بینایی فوق ‌العاده مؤثر و مفید می‌ باشد.