با خرید فرش اکریلیک مرینوس ترک می توانید زیبایی را به خانه تان بیاورید

چرا فرش اکریلیک مرینوس ترک را انتخاب کنیم؟
فرش یک کفپوش مجلل و راحت است. برای هر اتاق در خانه یا اداره یک فرش مناسب وجود دارد. از یک فرش نرم اتاق خواب گرفته تا یک فرش لوکس برای اتاق نشیمن یا اتاق هتل، یک فرش کاربردی برای راهرو و راه پله یا دفتر کار خانگی.

دلایل زیادی برای انتخاب فرش وجود دارد.

فرش آب و هوای داخل خانه را بهبود می بخشد

فرش آب و هوای داخل خانه را بهبود می بخشد زیرا ذرات گرد و غبار موجود در هوا را حفظ می کند. فرش ذرات را به دام می اندازد و آنها را تا زمان بعدی جاروبرقی در الیاف محبوس نگه می دارد.

بنابراین حساسیت به گرد و غبار نباید مانعی برای انتخاب فرش ایجاد کند. بنیاد آسم آلمان حتی به این نتیجه رسیده است که فرش بهتر از هر کفپوش دیگری گرد و غبار را حفظ می کند و در نتیجه هوای داخل خانه تمیزتر است.

فرش همچنین عایق خوبی را ارائه می دهد و باعث صرفه جویی در انرژی تقریباً 4-5٪ و تا 10٪ در زمستان های سرد می شود. موکت برای خانه هایی با گرمایش از کف نیز مناسب است. هنگام خرید فرش به مقاومت حرارتی در مشخصات فنی و وجود نماد گرمایش از کف PRO-DIS توجه کنید تا فرش مناسبی پیدا کنید.

فرش جاذب صدا است
فرش کفی است که صداها را جذب می کند. روی پله ها، در اتاق نشیمن یا در دفتر.

یک فرش صداها را منعکس نمی کند، آنها را جذب می کند و در نتیجه سطح سر و صدا را به حداقل می رساند. ارتفاع و تراکم فرش بر اثر عایق صدا تأثیر می گذارد.

فرش آکوستیک اتاق را بهبود می بخشد. صداهای محیطی توسط اتاق هایی که دارای فرش هستند به حداقل می رسد.

فرش ایمن و گرم است
روی فرش جلوی شومینه، پابرهنه رفتن در خانه یا بازی روی زمین: با نصب فرش، همه این فعالیت ها بسیار راحت است. کفپوش نساجی روی پاها و مفاصل ملایم است.