ایمن سازی درب مدارس برای امنیت دانش آموزان از حوادث احتمالی

بر اساس گزارش ردیاب تیراندازی مدارس هفته آموزش، در سال 2022، 27 مورد تیراندازی در مدارس رخ داده است که منجر به جراحت یا مرگ شده است، و 119 مورد از سال 2018، زمانی که هفته آموزش شروع به ردیابی چنین حوادثی کرد، بوده است.

برای جلوگیری درب یو پی وی سی دستشویی دوربین‌های نظارتی، فلزیاب، شیشه‌های ضد گلوله و سیستم‌های قفل درب اضافه شود و همچنین نیروهای مجری قانون و نیروهای مسلح در مدارس اضافه شوند.

در ظاهر، به نظر می رسد که قفل کردن درهای کلاس یکی از ساده ترین و آسان ترین راه ها برای ایمن سازی کلاس ها باشد.

اما طبق درب چوبی ورودی ساختمان جدیدترین داده های مرکز ملی آمار آموزش از سال تحصیلی 2019-2019، حدود 1 مدرسه از هر 4 مدرسه دولتی در ایالات متحده فاقد درهای کلاسی است که می تواند از داخل قفل شود.

درب

طبق گزارش درب فایبرگلاس کمیته ویژه مجلس قانونگذاری تگزاس، مدرسه ابتدایی راب، در اووالد، تگزاس، جایی که تیراندازی در ماه مه 21 نفر را کشت، با قفل درهای داخلی کلاس و ورودی و خروجی ساختمان مدرسه مشکل داشت.

این ساختمان دارای سیستم درب کلاس بود که معلمان را ملزم می‌کرد تا درهای کلاس را از بیرون با استفاده از یک کلید برای ایمن کردن کلاس‌هایشان قفل کنند.

معلمان اغلب درها را باز می‌کردند یا به معلمان جایگزین دستور می‌دادند که اگر کلید قفل‌ها را نداشتند، که محدود بود و دیگر تولید نمی‌شد، این کار را انجام دهند.

کارشناسان درب ضدسرقت امکانات مدرسه که با هفته آموزش صحبت کردند، گفتند که مجموعه ای از مسائل باعث می شود مدارس از تغییر رویکرد قفل کردن درهای کلاس خود بازدارند: امور مالی، تدارکات، و مقررات ایمنی آتش نشانی.

مایک پیکنز، مدیر اجرایی شورای ملی تأسیسات مدرسه، گفت: «آنها هنوز به آنها نرسیده‌اند. “آنها پول ندارند که همه آنها را به یکباره انجام دهند، بنابراین آنها را در حالی که می روند انجام می دهند.”

 • منابع:
  1. Shouldn’t Classroom Doors Lock From the Inside? Here’s Why Many Don’t
 • تبلیغات: 
  1. باغ زیتون به صورت رومیزی در شرایط استوایی
  2. در دوران باستان از عسل چه استفاده ای میشود؟
  3. عناب برای مردم چین حرف های تازه ای به همراه آورد
  4. رژیم غذایی اسید چرب گردو حوادث بیماری قلبی