انواع کاشی برای کفپوش

هنگامی که به دنبال مناسب ترین کفپوش هستید، صاحبان خانه باید از انواع کاشی های کف که از کاشی های دیواری متمایز هستند و در مواد و ویژگی های متفاوت هستند، آگاه باشند.
امروزه صاحبان خانه دوست دارند زیبایی شناسی را در همه چیز در خانه، از جمله کفپوش، ادغام کنند. هنگام جستجو برای نوع مناسب کفپوش، کاشی‌ها زیبایی، عملکرد و دوام ماندگاری را ارائه می‌کنند و نسبت به سایر گزینه‌های کفپوش دارای مزایای فراوانی هستند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

پس از نصب به راحتی تمیز می شوند، طول عمر بیشتری نسبت به انواع دیگر کفپوش ها دارند و نیازی به نگهداری حرفه ای اضافی ندارند. در نتیجه، کاشی‌های کف دیگر محدود به مناطق مرطوب مانند حمام نیستند. مردم در حال ادغام این پوشش ها در اکثر اتاق های دیگر خانه های خود هستند.

Buy-ceramic-floor-tile-shidarch-00.jpg (736×352)

با این حال، هنگامی که به دنبال خرید کاشی به طور خاص برای کف هستید، مطمئن شوید که کاشی‌هایی که به دیوار تعلق دارند را نخواهید داشت.

شما باید از برخی ویژگی های اصلی که کاشی های و سرامیک کف را از کاشی های دیواری متمایز می کند آگاه باشید. برخلاف کاشی های دیواری بسیار نرم، کاشی های کف باید دارای درجه COF 0.5 یا بیشتر باشند تا سطح مناسبی از اصطکاک را برای راه رفتن حفظ کنند. به طور مشابه، کاشی‌های کف معمولاً دارای ظرفیت جذب آب 3 درصدی هستند، بسیار کمتر از کاشی‌های دیواری که می‌تواند تا 10 درصد افزایش یابد.

با حفاری عمیق‌تر در کاشی‌های کف، متوجه می‌شویم که انواع مختلفی از مواد مختلف مانند خاک رس، فلز، کوارتز، سنگ و ترازو ساخته شده‌اند. هر یک از این انواع دارای ویژگی هایی هستند که ماهیت استفاده، سبک، اندازه و فضای موجود برای کاشی کاری را ارائه می دهند. در اینجا لیستی از محبوب ترین انواع کاشی برای کفپوش آورده شده است.

کفپوش تایل پلاستیکی طرح پولکی بزرگ بابل

کاشی چسبی

کاربرد کاشی و سرامیک کف

کاشی و سرامیک یکی از پرطرفدارترین محصول است که از مواد رسی تولید شده و آنها را استخراج و آماده می کنند سپس برای استفاده قالب گیری می شوند. شما از توانایی آنها در تکمیل تقریباً هر دکوراسیون داخلی که تحسین می کنید تحت تأثیر قرار خواهید گرفت. از مهم ترین ویژگی های کاشی و سرامیک می توان به طول عمر طولانی، کاربرد همه جانبه و مقاومت بالای آنها در برابر خراش و سایش اشاره کرد، دوام آنها اجازه می دهد تا سال ها در برابر رفت و آمد مداوم با پای پیاده مقاومت کنند. علاوه بر این، آنها طیف گسترده ای از امکانات طراحی را ارائه می دهند. کاشی‌ها و سرامیک طرح آجر که معمولاً با لعاب بادوام پوشانده می‌شوند، دارای طرح‌ها و رنگ‌های غیرقابل مقایسه باشند، با این حال کاشی‌های سرامیکی را نباید در فضای باز نصب کرد زیرا نمی‌توانند به خوبی با گرما کنار بیایند و به خوبی با دمای سرد زمستان سازگار نیستند. علاوه بر این، آنها تمایل به جذب آب دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.