از نخ ابریشم برای تولید روفرشی کشدار مخمل استفاده می شود

روفرشی
روفرشی عموما از پارچه های نرم ساخته می شود. فرش ها که بخش مهمی از خانه ها هستند، برای دکوراسیون بسیار مهم هستند زیرا ایمنی و گرما را تضمین می کنند.

برای اینکه فرش ها زود کثیف نشوند و به راحتی فرسوده نشوند باید روفرشی کشدار مخمل را ترجیح داد. از آنجایی که خانه افرادی که دارای فرزند یا حیوان هستند بیشتر در معرض پوسیدگی و کثیفی است، برای لکه نگرفتن فرش ها ترجیح داده شود.

انواع مختلفی از روکش های فرش درست مانند فرش وجود دارد. به لطف ساختار لاستیکی آنها به راحتی می توان آنها را به فرش منتقل کرد.

مهم نیست که اندازه فرش چقدر کوچک یا بزرگ باشد، روکش‌های فرش به دلیل ساختار انعطاف‌پذیر و کشسانی که دارند، تقریباً برای هر فرشی مناسب هستند. روکش های فرش را می توان بر اساس انواعی که دارند دسته بندی کرد. برخی از مزایای استفاده از روکش فرش عبارتند از:

از لک شدن و قدیمی شدن سریع فرش ها جلوگیری می کند.

فرش ها به دلیل ساختاری که دارند مستعد گرد و غبار هستند. اما از آنجایی که روکش های فرش از نخ های کوتاه ساخته شده اند، گرد و غبار را در خود نگه نمی دارند.

برای اصلاح ظاهر فرش های فرسوده اما مستعمل استفاده می شود.

ماندگاری بالایی دارند و به راحتی تمیز می شوند.

برای تمیز نگه داشتن فرش و جلوگیری از آلودگی یا لکه شدن احتمالی، روفرشی ترجیح داده می شود.

امروزه با توسعه درک دکوراسیون، روفرشی هایی که روی فرش های خود می پوشانیم، شیک و مطابق با مفهوم ما طراحی می شوند. با روکش های فرش طرح دار می توانید از فرش خود محافظت کنید.

به خصوص خانواده هایی که بچه های کوچک در خانه دارند در استفاده روزانه فرش ها را می پوشانند و با کثیفی های سرسخت مبارزه می کنند تا از لکه دار شدن فرش های جدید جلوگیری کنند.

ستفاده از روفرشی که روشی بسیار مفید است، امکان استفاده از آن را بدون از بین بردن ظرافت اخیر فراهم می کند.

امروزه روکش های فرش مانند فرش طرح دار می شوند و با هماهنگی کامل با فرش، مفهوم واقعی نقش فرش را ارائه می دهند.

روفرشی ها  وقتی به درستی و با کیفیت انتخاب شوند واقعا فرش شما را از لکه محافظت می کنند. این روفرشی ها که با دور نگه داشتن اجسام لکه دار مایع و جامد احتمالی از فرش از فرش شما محافظت می کنند، با قابلیت شستشوی آسان خود رضایت کاربران خود را جلب می کنند. روفرشی که پارچه ای است که با بیشترین کثیفی، گرد و غبار و لکه مواجه می شود، باید ساختاری داشته باشد که به راحتی لکه ها را پاک کند و به راحتی تمیز شود.